fbpx
slider_avukata-hediye-tasarimlar

Avukatlar İçin Özel

Bir avukata çiçek göndermekten fazlasını arıyorsanız avukat hediyeleri olarak tasarladığımız dünyaca ünlü minyatür bahçe ve teraryumlarımızla tanışın! Tasarımlarımızla 2007’den beri  avukatlar, hakimler ve hukuk alanında çalışan, değer üreten herkes için hediye arayışında olanlar için benzersiz alternatifler sunmaktayız.

Avukat Hediyesi Terraryumlar

Avkuta çiçek göndermenin çok ötesinde…  Canlı bitkiler, el yapımı özel hukuk aksesuarları ve kişiye özel detaylarla minyatür bahçe ve teraryumlarımızı özel hediye kutularında İstanbul ve Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz.

Dünyaca Ünlü Tasarımlar

Paspas’ın Bahçeleri tasarımları başta The New York Times olmak üzere sayısız yerli ve yabancı yayına konu olmuştur. 2007’den beri avukat hediyeleri ve hukuk alanında çalışanlara özel armağan arayışında olanlar tarafından tercih edilmektedir.

Avukatlar Günü Hediyeleri

5 Nisan Avukatlar Günü hediyeleri için Paspas’ın Bahçeleri olarak benzersiz kişiye özel tasarımlar sunmaktayız. Avukatlar Günü hediyeleri için kurumsal siparişlerinize özel avantajlarından yararlanmak için lütfen bize ulaşın.

Bonsai ve Chaemadora Koleksiyonu

Teraryum Koleksiyonu

0