fbpx

Kedi severler için kedili hediyeler

Kedi İşleri'ne Hoşgeldiniz !

2007’den beri dünyaca ünlü canlı minyatür bahçeler tasarlayan Paspas’ın Bahçelerinde şimdi yepyeni bir kedili hediyeler koleksiyonu var. Kedi severleri mutlu etmek için hazırladığımız özel kedili hediye tasarımları Kedi İşleri Ofisinde !

“Kediler gizemli yaratıklardır. Sizi mi seviyorlar yoksa yalnızca lütfedip evinizde mi kalıyorlar asla bilemezsiniz”  Paul Moore

Minyatür Kedili Hediyeler

Kişisel kedi asistanlar, kedili minik kitaplar, kedi temalı onlarca teraryum ve minyatür bahçe… “Kedi İşleri Ofisi” benzersiz kedili hediye tasarımlarıyla hizmetinizde !

Luna Serisi

Kedili Hediye Bahçeleri Nasıl Hazırlıyoruz

Kedileri çok seviyoruz. Kedi işleri ofisinde, özenle seçtiğimiz bitkileri büyük bölümü tek tek elde hazılanan kedi figürlerimiz ve ahşap mobilyalarımızla bir araya getiriyoruz. Kedi temalı minyatür bahçe ve teraryumlarımızda sukulent, orkide ve bonsai türlerini kullanarak kedi sevenleri mutlu edecek minik mekanlar tasarlıyoruz.

Kedi Isleri Ofisi - Uyuyan Guzel (6)

El yapımı kedi figürleri

Minik kedilerimizin büyük bölümü tek tek elde  hazırlanıyor. Türkiye’nin en yetenekli polimer kil sanatçıları tarafından hazırlanan kedilerimiz kedi sevenleri mutlu etme garantili 🙂

Personal Asistant

Kişiye Özel Kedili Tasarımlar

Tüm tasarımlarımızı, minyatür bahçe tabelaları ile kedi severler ve kedileri için kişiselleştirilerek tam da onlara özel hediyeler haline getiriyoruz. 

Nova Serisi

Vega Serisi

Aelia Serisi

Cressida & Creola Serileri

En Büyük Kedili Bahçeler

Kedi İşleri Ofisi Nedir ?

Paspas’ın Bahçeleri ismini bir kediden alan ve kedileri çok seven bir ekipten oluşmakta. Kedi İşleri Ofisi de hayranlık duyduğumuz kedilerden ilham alarak hazırladığımız tasarımlarımızı bir araya getirdiğimiz özel bir bölüm. Burada benzersiz minik kedi figürleri, el yapımı minyatür mobilyalar ve canlı bitkileri biraraya getirmekteyiz. Hazırladığımız bonsai ve sukulent bahçelerimizde ve teraryumlarımızda kedi severleri çok mutlu edecek hediye tasarımları yapıyoruz.

paspas

Paspas Kimdir ?

Paspas, 2002 yılında Norveç’de dünyaya gelen dünyanın en güzel Norveç Orman Kedilerinden biridir.  İIk minyatür bahçelerimiz, Paspas hayattayken onun mama kaplarında doğmuştur. Paspas, bahçelerimizin tanıtımında modelik de yaparak tasarımlarımızın en önemli destekçilerinden olmuştur.

Ve ilham kaynağımız olarak Türkiye’nin ilk minyatür bonsai ve sukulent bahçeleri web sitesine ismini vermiştir. 2011 yılında hem Paspas ve minyatür bahçelerimiz The New York Times gazetesinde haber olmuş ve dünyanın pekçok yerinden azımsanmayacak bir takipçi sahibi olmuştur. Bu habere ulaşmak için lütfen tıklayın. 

Kedili Hediyeler Nasıl Hazırlanıyor ?

Kedili minyatür bahçelerimizi ve kedili teraryumlarmızı, el yapımı eşsiz kedi figürleri ve canlı bitkilerle hazırlıyoruz.

El Yapımı Kedi Figürlerinizi Nasıl Hazırlıyorsunuz ?

Kedi temalı hediye bahçelerimizde, herbiri tek tek elde hazırlanan minyatür kedi figürleri ya da Almanya’dan ithal edilen figürler kullanmaktayız. Kara kediler, sarmanlar, tombul kediler… Hepsi kedi severleri mutlu edecek bahçelerimizde yer almak için Türkiye’nin alanında en usta polimer kil sanatçıları tarafından tek tek elde hazırlanmaktadır.

Kedi Temalı Hediye Minyatür Bahçe ve Kedili Teraryumların fiyatları nedir ?

Kedi hediyelikleri kullanılan kedi figürlerine, bahçe büyüklüğüne ve el yapımı aksesuarların miktarına bağlı olarak belirlenmektedir. Kedi temalı ürünlerimizin fiyatlarını ve diğer tüm detaylarını web sitemizde inceleyebilirsiniz. Tüm teraryum ve minyatür bahçelerimize şu linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz :

Teraryumlar.  Bonsai Bahçeler.  Sukulent bahçeleri

0