fbpx

PASPAS'IN BAHÇELERİ
K U R U M S A L

DOĞAYI ARMAĞAN EDİN !

Dünyaca ünlü minyatür bahçelerimizle kurumsal iletişimde etkin çözümler için yanınızdayız.

Canlı bitkiler, el yapımı ahşap mobilyalar ve  İskandinav tasarımı eşsiz aksesuarla 9 yıldır Turkcell, Volkswagen, Unilever, Eczacıbaşı, GlaxoSmithKline gibi dünya markaları için kurumsal armağanlar hazırlamaktayız.

CANLI. EL YAPIMI. KİŞİYE ÖZEL.

Kişiye özel bahçelerimiz üst düzey yöneticiler için benzersiz kurumsal armağan alternatifleri sunar.

Minyatür Bahçelerimizi kurumsal etkinliklerinizde ortaklarınız ya da çalışanlarınız için anı objeleri olarak tercih edebilirsiniz. Tüm özel siparişleriniz için lütfen bizi arayın ve kurumsal referanslarımızı incelemek için lütfen tıklayın.

Kurumsal Referanslarımız

EXECUTIVE 1

40x24cm Huş Ağacı kabında “canlı” Pitosporum bitkisi ile hazırlanmıştır. (Taze hava alan balkon vb. dış mekanlar için uygundur. Zemindeki bitki doğaldır ancak canlı değildir, zamanla renk, doku ve hacmini kaybeder)

AKSESUARLAR : El yapımı ahşap bahçe çitleri, masa ve sandalyeler, posta kutusu ve isme özel bahçe tabelası, minyatür mektup, masa üzerinde kahve kupaları ve sipariş sırasında seçebileceğiniz el yapımı minyatür kitap.

599 TL + KDV  (Minyatür bahçelerimiz İstanbul içinde alıcılarına özel kurye ile ücretsiz olarak aynı gün teslim edilir. )

…………………….

CORPORATE 1

30cm. çapında el yapımı özel bambu üzerinde Pitosporum bitkisi ile hazırlanmıştır. (Taze hava alan balkon vb. dış mekanlar için uygundur. Zemindeki bitki doğaldır ancak canlı değildir, zamanla renk, doku ve hacmini kaybeder)

AKSESUARLAR : El yapımı ahşap bahçe çitleri, masa ve sandalyeler, isme özel bahçe tabelası, masa üzerinde minyatür cam vazoda doğal sarı çiçekler ve sipariş sırasında seçebileceğiniz el yapımı minyatür kitap, minyatür mantar ve çakıl taşları.

479 TL + KDV  (Minyatür bahçelerimiz İstanbul içinde alıcılarına özel kurye ile ücretsiz olarak aynı gün teslim edilir. )

…………………….

CORPORATE 2

30cm. çapında el yapımı özel bambu üzerinde Pitosporum bitkisi ile hazırlanmıştır. (Taze hava alan balkon vb. dış mekanlar için uygundur. Zemindeki bitki doğaldır ancak canlı değildir, zamanla renk, doku ve hacmini kaybeder)

AKSESUARLAR : El yapımı ahşap bahçe çitleri, masa ve sandalyeler, posta kutusu ve isme özel bahçe tabelası, minyatür mektup, masa üzerinde kahve kupaları ve sipariş sırasında seçebileceğiniz el yapımı minyatür kitap, minyatür mantar ve çakıl taşları.

479 TL + KDV  (Bahçelerimiz İstanbul içinde alıcılarına özel kurye ile ücretsiz olarak aynı gün teslim edilir. )

…………………….

CORPORATE 3

30cm. çapında el yapımı özel bambu üzerinde Haworthia türü bitkiler ile hazırlanmıştır. (Bol gün ışığı alan iç mekanlar için uygundurZemindeki bitki doğaldır ancak canlı değildir, zamanla renk, doku ve hacmini kaybeder)

AKSESUARLAR : El yapımı ahşap bahçe çitleri, masa ve sandalyeler, çakıl taşları, isme özel bahçe tabelası, masa üzerinde kahve kupaları ve sipariş sırasında seçebileceğiniz el yapımı minyatür kitap, minyatür mantar ve çakıl taşları.

349 TL + KDV  (Bahçelerimiz İstanbul içinde alıcılarına özel kurye ile ücretsiz olarak aynı gün teslim edilir. )

…………………….

PREMIUM 1

20 x 20 cm. boyutunda siyah cam kapta canlı Haworthia bitkileri ile hazırlanmıştır. (Bol gün ışığı alan iç mekanlar için uygundurZemindeki bitki doğaldır ancak canlı değildir, zamanla renk, doku ve hacmini kaybeder)

AKSESUARLAR : El yapımı ahşap bahçe çitleri, ahşap masa ve sandalyeler, isme özel hazırlanan bahçe tabelası, el yapımı kırmızı minyatür mantar, masa üzerinde kahve kupaları ve sipariş sırasında seçebileceğiniz el yapımı minyatür kitap.

269 TL + KDV  (Bahçelerimiz İstanbul içinde alıcılarına özel kurye ile ücretsiz olarak aynı gün teslim edilir. )

…………………….

OPTIMUM 1

16.5 x 11.5 x 8.7 cm boyutunda özel bambu kapta canlı Haworthia bitkisi kullanılarak hazırlanmıştır (Bol gün ışığı alan iç mekanlar için uygundurZemindeki bitki doğaldır ancak canlı değildir, zamanla renk, doku ve hacmini kaybeder)

AKSESUARLAR : El yapımı ahşap bahçe çitleri, masa ve sandalyeler, isme özel bahçe tabelası, minyatür cam vazoda doğal sarı çiçekler, masa üzerinde kahve kupaları ve sipariş sırasında seçebileceğiniz el yapımı minyatür kitap, minyatür mantar ve çakıl taşları.

209 TL + KDV  (Bahçelerimiz İstanbul içinde alıcılarına özel kurye ile ücretsiz olarak aynı gün teslim edilir. )

…………………….