“…BU ÇOK KÜÇÜK BİR DÜNYA. KONSANTRE OLUP BU DÜNYANIN BİR PARÇASI OLABİLİRSİNİZ.”

6 Haziran 2012

KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

2007’DEN BERİ

Paspas’ın Bahçeleri olarak 10 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın en güçlü markaları için kurumsal armağanlar hazırlıyor ve özel kurumsal hizmetler sunuyoruz.

ÖZEL HİZMETLER

Kurumsal etkinlikler için eşsiz anı bahçeleri, üst düzey yöneticiler için eşsiz bonsai bahçeleri, çalışanlarınız için doğumgünü, yeni bebek ve terfi armağanları.

EL YAPIM, KİŞİYE ÖZEL

El yapımı eşsiz minik aksesuarlarımız ile canlı bahçelerimizi tam olarak kişiye, markanıza ya da etkinliğinize özel hale getiriyoruz.

KATALOGLARIMIZ

2022 YILBAŞI KURUMSAL KATALOG

Yepyeni yılbaşı tasarımlarımızın yer aldığı “Kurumsal Yılbaşı Kataloğumuz” yayında !

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ - KURUMSAL KATALOG – 2020

Dünya Kadınlar Günü için hazırladığımız örnekleri kataloğumuzda bulabilirsiniz.

KURUMSAL HİZMETLER KATALOG

Sunduğumuz tüm kurumsal hizmetleri ve referans görselleri kataloğumuzda bulabilirsiniz.

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ

ÇALIŞANLARINIZ İÇİN ARMAĞANLAR

Dünya Kadınlar Günü, yılbaşı ya da bir başarının kutlaması… Ekibiniz için tek tek isme özel minik bahçeler hazırlayabiliriz. Ya da çalışanlarınızın doğum günlerini takip edip düzenli doğum günü bahçeleri hazırlayabiliriz.

(Fotoğraf : Kişiye özel minyatür mektupları ile Unilever Türkiye için hazırlanan minyatür bahçelerimiz) 

ÜST DÜZEY KURUMSAL HEDİYELER

Hiçbir hediyeyi yeterli göremediniz bir CEO, hayati önem taşıyan bir müşteri ya da firma değiştiren önemli bir iş arkadaşınız… Huş ve bambu kaplardaki bonsai bahçelerimiz ile onlara benzersiz kurumsal armağanlar hazırlayabiliriz.

ÖZEL KONSEPTLER

Kurum ve kişiye özel detaylarla hazırlanan özel konsept bahçelerimizle çalışanlarınız, iş ortaklarınız ya da müşterileriniz için unutulmaz armağanlar hazırlayabiliriz. Gönderim amacını, istediğiniz detayları bizimle paylaşın kurumunuzu temsil edecek benzersiz bahçeler tasarlayıp Türkiye’nin her noktasına ulaştıralım.

(Fotoğraf : Volkswagen Türkiye çalışanları için hazırlanan özel konsept bahçelerimiz)

DOĞUMGÜNÜ ARMAĞANLARI

Mutlu yıllar demenin en minik yolu…Minyatür bahçelerimiz üzerinde isme özel minicik -yenilmeyen- ama çoook lezzetli görünen pastalar hazırlıyoruz ve iş ortaklarınız, müşterileriniz ya da çalışanlarınız için benzersiz bir doğumgünü armağanı vadediyoruz.

KURUMSAL ETKİNLİKLER

Ürün lansmaları, kongreler, kutlamalar… Kurumunuz için özel organizasyonlarda katılımcılara, davetli basın mensuplarına canlı mincik ve isme özel bahçeler hazırlayabiliriz.

(Fotoğraf : Eczacıbaşı kadın çalışanları için hazırlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günün armağanları)

YENİ BEBEK KUTLAMASI

Anne ya da baba olmanın mutluluğunu yaşayan müşterilerinizi, çalışanlarınızı minik bebek bahçelerimizle en zarif şekilde kutlayabilirsiniz.

KİŞİSELLEŞTİRİN

Kedileri mi sever köpekleri mi ? Kahve ve kitap olmadan yaşayamayanlardan mı yoksa fanatik bir taraftar mı ? Armağanınızı “kişiye özel” yapmak için tahmin edemeyeceğiniz kadar çok seçenek sunabiliriz. Yine de aradığınızı bulamazsanız sorun değil! Sizin için yenisini tasarlarız.