fbpx

Doğayı armağan edin !

Dünyaca ünlü Canlı minyatür bahçelerimizle kurumsal iletişimde etkili çözümler sunmak için yanınızdayız.

Canlı bitkilerle hazırlanan, ahşap mobilyaları tek tek elde üretilen, aksesuarları İsveç, Norveç gibi İskandinav ülkelerinden özel olarak getirtilen minyatür bahçelerimiz Turkcell, Cisco, GlaxoSmithKline gibi alanlarının lideri kurumlar tarafından prestijli ve sıradışı kurumsal hediyeler olarak tercih edilmektedir.

Doğal olan daima değerlidir !

Firmanızın çevre duyarlılığı ve doğa sevgisi, müşterileriniz ya da çözüm ortaklarınıza armağan edeceğiniz canlı masaüstü bahçeleriyle hayat bulsun.

Paspas’ın Bahçeleri, Proje&Ürün Lansmanları, Organizasyonlar, Yılbaşı, Doğumgünü, Terfi ya da Yeni İş gibi tüm özel gün ve etkinliklerde farklı pozisyondaki kişilere ya da organizasyonlara uygun alternatifler sunar.

Bahçelere ilave edilebilen çok sayıda minyatür aksesuar hediyeleri kişiselleştirmek ve firmalara özgü kılmak için tasarlanmıştır.

Kurumsal çözümlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibat kurun.

Referanslarımız

proje ve ürün lansmanları

Firmanızın Yeni ürün ya da Proje Lansmanında dünyaca ünlü tasarımlarımızla yanınızdayız ! Katılımcılar ve basın mensupları için farklı lansman bütçelerine uygun minyatür bahçe tasarımlarımızla bu özel etkinlikleri hep hatırlanır kılın.

TURKCELL 

Canlı minyatür bahçelerimiz Turkcell Benim Bahçem Proje Lansmanı kapsamında Türkiyenin önde gelen basın mensuplarına lansman özel anı hediyeleri olarak hazırlanmıştır.

VOLKSWAGEN Türkiye

Minyatür bahçelerimiz, özel bir proje lansmanını başarıyla gerçekleştiren Volkswagen Türkiye personeli için yeni yıl armağanı olarak, efsanevi Volkswagen T1 model minibüs modelleri kullanılarak tasarlandı.

kurumsal anı objeleri

Müşterileriniz, kurumsal çözüm ortaklarınız ya da şirketinizi var eden çalışanlarınız için minik bahçeler..Özel günlerde Paspasın Canlı bahçeleriyle onlara doğadan bir parçayı armağan edebilirsiniz.

UNILEVER 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Unilever Türkiye’nin kadın çalışanları için özel olarak minyatür bahçe tasarımları hazırlanmıştır. Tüm bahçeler minik bahçe tabelalarında çalışanların isimleri kullanılarak kişiselleştirilmiştir. 

RED BULL

Canlı minyatür bahçelerimiz RedBull Türkiye’nin düzenlediği bir etkinlik kapsamında firma çalışanları için özel olarak hazırlanmıştır. Her bir minyatür bahçe özel olarak tasarlanan minik kitaplar, isme özel tasarlanan minik bahçe tabelaları vb. özel aksesuarlar kullanılarak kişiselleştirilmiştir. 

ECZACIBAŞI 

Canlı minyatür bahçelerimiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Anı objesi olarak Eczacıbaşı kadın çalışanları için hazırlandı. 

kurumsal hediyeler

Doğum günleri, terfi ya da yeni işe başlama gibi özel gün ve durumlar şirketinizin ticari ilişkiler yürüttüğü kişileri mutlu etmek ve iletişimi güçlendirmek için önemli fırsatlardır. Bu ayrıcalıklı günlerde Paspasın Canlı bahçeleriyle onlara doğadan bir parçayı armağan edebilirsiniz.

 

MÖVEMPİCK 

Mövempick Otelleri için özel bir açılış kutlaması için hazırladığımız XL model canlı minyatür bahçemiz.

TURKCELL

Turkcell en üst idari kademe yöneticileri için özel olarak hazırlanan, firmanın markalarının özel olarak vurgulandığı XL Serisi bahçelerimiz.

Yılbaşı kutlamaları

Yoğun bir yıl ardından Müşterileriniz, kurumsal çözüm ortaklarınız ya da şirketinizi var eden çalışanlarınız için seneye güzel bir başlangıç… Paspasın canlı minik bahçelleri İskandinav tasarımı yeni yıl aksesuarlarıyla yılbaşında herzamankinden de daha sevimli 🙂

Paspasın Bahçeleri olarak, Cisco System Türkiye ve sektör lideri pekçok şirketin özel müşterileri için yılbaşı hediyeleri tasarlamaktan mutluluk duyuyoruz.

KONFERANS / SEMİNER VE KURUMSAL ETKİNLİK HATIRA HEDİYELERİ

Tüm özel kurumsal etkinlikler için tasarımlar…

E-BEBEK

Canlı minyatür bahçelerimiz E-Bebek tarafından düzenlenen Bebekoloji 2015 Konferansına katılan konuşmacılara özel hatıra armağanı olarak tasarlanmıştır. Bahçelerde konferans logosu kullanılmıştır. 

Özel kutlama hediyeleri

Bazı tarihler birlikte çalıştığınız kurumlar için çok anlamlıdır. Büyük başarılar ve kuruluş yıldönümleri özel kutlamaları hak eder.
Paspasın Bahçeleri olarak standart tasarım modellerimizin yanında özel sipariş üzerine hazırladığımız tasarımlarımızla yanınızdayız !

Fotoğraf : Sütaş’ın 40. yılı anısına özel olarak hazırladığımız tamamı canlı bitkiler ve el yapımı ahşap objelerle hazırlanan 40. yıl bahçesi.

Davet & Organizasyonlar

Nişan, nikah, babyshower gibi özel davetlerinizde kişiye özel hazırlanan canlı bahçelerimizle daima güzel bir gülümsemeyle hatırlanın !

Paspasın Bahçeleri olarak pekçok organizasyonda sayısız minik bahçemizle, büyük mutlulukların parçası olmaktan gurur duyuyoruz 🙂

0