fbpx

YEPYENİ
MİNYATÜR "PASTA"
SERVİSİMİZLE TANIŞIN !

Çilekli, Limonlu ve Bitter Çikolatalı

Minyatür Pasta Servisimiz hizmetinizde! Herbiri tek tek elde sevdiklerinizin isimlerine göre polimer kil ile hazırlanan minyatür pastlarımızı canlı yemyeşil minyatür bahçelerimizin üzerinde sevdiklerinize ulaştırıyoruz. (Pastalarımız yenilmez ve yıllarca bozulmadan görünümünü korur)

Mutlu Yıllar !

Doğumgünü ya da özel kutlamalar… O’nu en çok gülümsetecek pastayı seçin İstanbul içinde kuryemizle aynı gün masasına ulaştıralım ya da Türkiye’nin her noktası için aynı gün kargoya verelim. Özel tasarladığımız simsiyah şık kutusunda ve süslemeleriyle. Haziran, 2017  Paspas’ın Bahçeleri / Fotoğraflar : Deniz Başar Erol

Minyatür Pastanız Ne'li Olsun ?

LİMONLU

Limon dilimleriyle süslenmiş, enfes limonlu minyatür pastamız… Minik mumu ve pasta üzerinde dilediğiniz isim ve kutlama mesajınız ile birlikte. (Pastalarımız yenilmez ve yıllarca bozulmadan görünümünü korur)

Minyatur Pasta - Cilekli

ÇİLEKLİ

Enfes çilekli minyatür pastamız… Özel süslemeleri, minyatür mumu, üzerinde dilediğiniz isim ve kutlama mesajınızla birlikte. (Pastalarımız yenilmez ve yıllarca bozulmadan görünümünü korur)

Minyatur Pasta - Cikolatali

BİTTER ÇİKOLATALI

Çikolatalı pastayı kim sevmez ki… Enfes bitter çikolata sosu ile minyatür pastamız ulaştığı kişiyi mutlu etmek için hazırlandı… (Pastalarımız yenilmez ve yıllarca bozulmadan görünümünü korur)

0