fbpx
Ahşap kaide üzerinde solmayan gül

YEPYENİ BİR TASARIM

2007 yılından beri dünyaca ünlü minyatür bahçeler tasarlayan Paspas’ın Bahçelerinde şimdi muhteşem güzellikte Solmayan Gül (şoklanmış gül) tasarımları var.

 SOLMAYAN GÜL NEDİR ?

Solmayan güller özenle seçilen ve özel işlemden geçirilen gerçek Ekvator gülleridir. Bu güller nem ve direk güneş ışığından uzak tutulduğunda, hiçbir bakıma gerek duymadan yıllarca görünümünü koruyabilir.

KİŞİYE ÖZEL

Eşsiz güzellikteki güllerimizi, sevdiklerinizin ismini taşıyan ahşap kaidelerde Türkiye’nin her noktasına siyah renkte özel tasarım hediye kutularında ücretsiz ulaştırıyoruz.  Paspasın Bahçeleri, Istanbul, 2020

Forever

Best Teacher of the World

Best Doctor of the World

Best Mother of the World

Solmayan Gül Tasarımları - Soru ve Cevaplar

Solmayan Gül / Infinite Rose / Solmayan Çiçek nedir ?

Solmayan çiçek kavramı oldukça yakın bir geçmişte hayatımıza giren yepyeni tasarım trendi. Gerçek çiçeklerin özel bir teknikle işlemden geçirilmeleri ile hazırlanmakta. Bu işlemlerle başta güller olamak üzere birçok çiçek görünümlerini ve dokularını yıllarca koruyabilmekte. Solmayan çiçek ya da şoklanmış çiçek olarak da adlandırılan bu özel bitkiler şimdi çok özel tasarımlarla Paspas’ın Bahçelerinde.

Paspas'ın Bahçeleri Solmayan Gül tasarımlarının özelliği nedir ?

Paspasın Bahçeleri solmayan gül tasarımlarının tamamı kişiye özel olarak sunulmaktadır. Özel ahşap platformlarda ve özenle hazırlanan siyah hediye kutularında sevdiklerinize ulaştırılmaktadır. Tasarımlarımız 2007 ve 2011 yıllarında Türk Marka ve Patent Kurumu tarafından tescil edilmiştir.

Solmayan gül çeşitleri nedir ?

Solmayan güllerin pekçok farklı renk seçenekleri bulunmakta. Kırmızı solmayan güller ve pembe solmayan güller en çok tercih edilen renkler.

Solmayan Gül fiyatları nedir - Nasıl sipariş verebilirim ?

Tasarımlarımız kullanılan ahşap kaidenin büyüklüğüne ve solmayan çiçek sayısına göre değişiklik göstermektedir. Tüm tasarımlarımızı online olarak sitemizden sipariş verebilir ve sipariş sırasında tasarımda kullanılacak isim, hediye notunuz ve gönderimle ilgili tüm detayları girebilirsiniz.

Solmayan Güller kargo ile İstanbul dışına gönderiliyor mu ?

Tasarladığımız tüm solmayan gül ürünlerini İstanbul içinde aynı gün sevdiklerinize ulaştırıyor ya da Türkiye’nin her noktası için kargoya veriyoruz.

Paspas'ın Bahçelerinde kişiye özel başka tasarımlar var mı?

Paspas’ın Bahçeleri 2007 yılından beri dünyaca ünlü minyatür bahçeler tasarlamaktadır. Kişiye özel tasarımlarımız başta The New York Times olmak üzere sayısız yerli ve yabancı medyada yer almıştır. The New York Times haberine ulaşmak için lütfen tıklayın. Kişiye özel teraryum bahçeler için lütfen tıklayın. / Kişiye özel bonsai bahçeleri için lütfen tıklayın. / Kişiye özel sukulent bahçeleri

0