SOLMAYAN GÜL TASARIMLARI

YEPYENİ BİR TASARIM

Heyecan verici solmayan gül tasarımlarımızla tanışın ! 2007 yılından beri dünyaca ünlü ve tescilli minyatür bahçeler tasarlayan Paspas’ın Bahçelerinde şimdi eşsiz güzellikte Solmayan Güller var.

SOLMAYAN GÜL NEDİR ?

Solmayan güller (Şoklanmış Güller) özenle seçilen ve özel işlemden geçirilen gerçek Ekvator gülleridir. Bu solmayan çiçekler uygun koşullarda bakıma gerek duymadan yıllarca görünümünü koruyabilir.

KİŞİYE ÖZEL GÜLLER

O’nun ismini taşıyan ahşap kaidelerle hazırladığımız benzersiz tasarımlarımızı Türkiye’nin her noktasına siyah özel hediye kutularında ücretsiz ulaştırıyoruz.  Paspasın Bahçeleri, Istanbul, 2021

 
 
 

"FOREVER ONE" SERİSİ

O’nun ismi ve eşsiz güzellikte bir solmayan gül birarada… Özel ahşap kaideler üzerinde kırmızı, siyah ve pembe şoklanmış gül tasarımlarımızı siyah şık kutularında İstanbul’da özel kuryelerimizle aynı gün teslim ediyor ya da kargo ile tüm Türkiye’ye gönderiyoruz.

İndirim!
SİYAH SOLMAYAN GÜL – FOREVER KOLEKSİYONU
629 & Ücretsiz Teslimat
İndirim!
PEMBE SOLMAYAN GÜL – FOREVER KOLEKSİYONU
629 & Ücretsiz Teslimat
İndirim!
KIRMIZI SOLMAYAN GÜL 2 – FOREVER KOLEKSİYONU
629 & Ücretsiz Teslimat
İndirim!
KIRMIZI SOLMAYAN GÜL – FOREVER KOLEKSİYONU
629 & Ücretsiz Teslimat

"FOREVER TRINITY" SERİSİ

3 adet solmayan gül, özel tasarım ahşap kaideler üzerinde O’nun adıyla buluşuyor. Yıllarca saklanacak eşsiz bir hatıra olmaya aday Forever Trinity Serisi’ni şık tasarım kutularında Türkiye’nin her noktasında sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

İndirim!
SİYAH EKVATOR GÜLLERİ – FOREVER KOLEKSİYONU
899 & Ücretsiz Teslimat
İndirim!
PEMBE EKVATOR GÜLLERİ – FOREVER KOLEKSİYONU
899 & Ücretsiz Teslimat
İndirim!
İndirim!

"FOREVER XIAMARA" SERİSİ

Solmayan gül tasarımlarımızın en büyüğü Xiamara Serisi ile tanışın ! Aşkın sembolü eşsiz güzellikte tam 14 adet şoklanmış gül (solmayan gül) , O’nun isminin yer aldığı özel kart, siyah ve beyaz renkteki ahşap kaideler üzerinde… Büyüleyici Xiamara Serisi’ni siyah özel tasarım kutularında Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz.

"PRISMA" SERİSİ

Bu özel seride, “Forever” (Sonsuza Dek) kelimesini işlendiği kapakların altında eşsiz güzellikte bir solmayan gül ve O’nun ismi saklı. Tamamen ahşaptan tasarlanan özel prizmatik kutularımızı siyah ve beyaz renk seçenekleri ile tüm Türkiye’de sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

İndirim!
XL KIRMIZI SOLMAYAN GÜL – FOREVER
649 & Ücretsiz Teslimat
İndirim!
XL PEMBE SOLMAYAN GÜL – FOREVER
649 & Ücretsiz Teslimat
İndirim!
XL KIRMIZI SOLMAYAN GÜL 2 – FOREVER
649 & Ücretsiz Teslimat
İndirim!
XL SİYAH SOLMAYAN GÜL – FOREVER
649 & Ücretsiz Teslimat

"STARS ONE" SERİSİ

Güzel bir mesajı iletmenin en zarif yolunu keşfedin! Bu özel tasarımda siyah ahşap platformdaki mesajınıza muhteşem güzellikteki “solmayan” gerçek Ekvator Gülü eşlik ediyor. Ve bu özenli tasarım 16x16x13 cm boyutlarındaki siyah premium kutusunda şık bir şekilde alıcısına ulaşıyor. 

Özenle tasarladığımız Stars Serisi kutuda gül tasarımlarımızla tanışın!

"STARS INFINITE" SERİSİ

Güzel bir mesajı iletmenin en zarif yolunu keşfedin! Bu özel tasarımda siyah ahşap platformdaki mesajınıza muhteşem güzellikteki “solmayan” gerçek Ekvator Gülleri eşlik ediyor. Ve bu özenli tasarım 21x21x14 cm boyutlarındaki siyah premium kutusunda şık bir şekilde alıcısına ulaşıyor. 

Özenle tasarladığımız Stars Serisi kutuda gül tasarımlarımızla tanışın!

SOLMAYAN GÜL TASARIMLARI - SORU VE CEVAPLAR

SOLMAYAN GÜL / INFİNİTE ROSE / SOLMAYAN ÇİÇEK NEDİR ?

Solmayan çiçek kavramı oldukça yakın bir geçmişte hayatımıza giren yepyeni tasarım trendi. Gerçek çiçeklerin özel bir teknikle işlemden geçirilmeleri ile hazırlanmakta. Bu işlemlerle başta güller olamak üzere birçok çiçek görünümlerini ve dokularını yıllarca koruyabilmekte. Solmayan çiçek ya da şoklanmış çiçek olarak da adlandırılan bu özel bitkiler şimdi çok özel tasarımlarla Paspas’ın Bahçelerinde.

PASPAS'IN BAHÇELERİ SOLMAYAN GÜL TASARIMLARININ ÖZELLİĞİ NEDİR ?

Paspasın Bahçeleri solmayan gül tasarımlarının tamamı kişiye özel olarak sunulmaktadır. Özel ahşap platformlarda ve özenle hazırlanan siyah hediye kutularında sevdiklerinize ulaştırılmaktadır. Tasarımlarımız 2007 ve 2011 yıllarında Türk Marka ve Patent Kurumu tarafından tescil edilmiştir.

SOLMAYAN GÜL ÇEŞİTLERİ NEDİR ?

Solmayan güllerin pekçok farklı renk seçenekleri bulunmakta. Kırmızı solmayan güller ve pembe solmayan güller en çok tercih edilen renkler.

SOLMAYAN GÜL FİYATLARI NEDİR - NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

Tasarımlarımız kullanılan ahşap kaidenin büyüklüğüne ve solmayan çiçek sayısına göre değişiklik göstermektedir. Tüm tasarımlarımızı online olarak sitemizden sipariş verebilir ve sipariş sırasında tasarımda kullanılacak isim, hediye notunuz ve gönderimle ilgili tüm detayları girebilirsiniz.

SOLMAYAN GÜLLER KARGO İLE İSTANBUL DIŞINA GÖNDERİLİYOR MU ?

Tasarladığımız tüm solmayan gül ürünlerini İstanbul içinde aynı gün sevdiklerinize ulaştırıyor ya da Türkiye’nin her noktası için kargoya veriyoruz.

PASPAS'IN BAHÇELERİNDE KİŞİYE ÖZEL BAŞKA TASARIMLAR VAR MI?

Paspas’ın Bahçeleri 2007 yılından beri dünyaca ünlü minyatür bahçeler tasarlamaktadır. Kişiye özel tasarımlarımız başta The New York Times olmak üzere sayısız yerli ve yabancı medyada yer almıştır. The New York Times haberine ulaşmak için lütfen tıklayın. Kişiye özel teraryum bahçeler için lütfen tıklayın. / Kişiye özel bonsai bahçeleri için lütfen tıklayın. / Kişiye özel sukulent bahçeleri için lütfen tıklayın.