fbpx

SUKULENT TERARYUM & MİNYATÜR BAHÇELERİ

Dünyaca Ünlü

Paspas’ın Bahçeleri 2007’den beri dünyaca ünlü bonsai ve sukulent minyatür bahçe ve teraryumları tasarlamaktadır. Tasarımlarımız Türk Marka ve Patent Kurumu tarafından tescil edilmiş, sayısız yerli ve yabancı yayına konu olmuştur. The New York Times ‘ın haberi için lütfen tıklayın.

Eşsiz Sukulent Türleri

Sukulent bakımı kolay, çok dayanıklı ve özel bir bitki türü. Biz muhteşem formları, eşsiz güzellikteki türleri ile sukulent lere hayranız. Ve bu eşsiz bitkileri, el yapımı minyatür figürlerimizle bir araya getirerek canlı bahçeler tasarlamayı çok seviyoruz.

Türkiye'nin Her Noktasına

Siz de sevdiklerinize büyülü minik bir dünya hediye etmek isterseniz tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Sukulent teraryum ve sukulent minyatür bahçelerimizi Türkiye’nin her noktası için online sipariş edebilirsiniz.

Sukulent Bahçelerimizi Nasıl Hazırlıyoruz ?

Sukulent bahçelerimizde, canlı bitkileri ve özenle tek tek elde hazırladığımız eşsiz Paspas’ın Bahçeleri minyatür aksesuarlarını kullanıyoruz. Sukulent çeşitleri arasında genellikle Haworthia türünü tercih etmekteyiz. Ve sukulentlerimizi Türkiye’nin en yetkin üreticileri ile birlikte çalışarak temin etmekteyiz. Tüm sukulent teraryum ve minyatür bahçelerimizde canlı bitkileri, ahşap minyatür mobilya ve akseuarları mimarlık formasyonumuzla doğru ölçek ilişkisini gözeterek bir araya getiriyoruz.

Eşsiz Minyatür Figürler

Teraryum için minyatür aşk temalı figürler

Sukulent bahçelerimizde, her biri tek tek elde hazırlanan özel aksesuarlar kullanıyor ve Türkiye’nin polimer kil malzemeyi en yetkin kullanan sanatçıları ile iş birliği yapıyoruz. Bazen aylarca süren tasarım ve prototip çalışmaları sonucunda elde ettiğimiz insan ve obje figürlerini tasarımlarımızda kullanıyoruz.

Kişiye Özel Tasarımlar

Sukulent Minyatür Bahçe

Sukulent bahçelerimizdeki ahşap mobilyaların tamamını, aksesuarlarımızın ise çok büyük bölümünü tek tek elde hazılıyoruz. Bazen doğal minyatür çiçekleri, bazen de polimer kilden ustalıkla şekillendirilen minyatür aksesuarları kullanıyoruz.

Siyah Seri

Teraryum Bahçeler

Beyaz Medium Seri

Siyah Cam Seri

0