fbpx

Minyatür Bahçenin Ötesinde !

Keskin hatlarıyla teraryumların, cam hazneleri ile minyatür bahçelerin çok ötesinde. Yepyeni tasarımımız “Teraryum Bahçeler” ile tanışın !

Paspasın Bahçeleri tasarımı özel ahşap kaplarında, canlı bitkiler, el yapımı mobilyalar ve eşsiz aksesuarlar… Yepyeni ürünümüz “Teraryum Bahçeler” şimdi satışta.

Teraryum bahçelerinize dilediğiniz el yapımı aksesuarlarımızı ekleyebilirsiniz. Minik canlı bahçelerimizi İstanbul içinde aynı gün özel kuryelerimizle sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Paspasın Bahçeleri, Istanbul, 2019

TERARYUM BAHÇE

Kap : 22 x 22 cm. özel tasarım siyah ahşap taban ve cam hazne
Bitki : Haworthia – Sukulent
Aksesuarlar : El yapımı ahşap masa ve sandalyeler, el yapımı kırmızı mantar figürü, çakıl taşları, isme özel hazırlanan ahşap bahçe tabelası, masa üzerinde iki adet minik içecek figürü, ve el yapımı minyatür kitap “The Book Of Love” ya da tercih edeceğiniz minyatür kitaplarımızdan biri  (Tüm aksesuarlar fiyata dahildir)
Bakım : Minyatür bitki canlıdır. Bol gün ışığı alan
iç mekanlar için uygundur. Detaylı bakım kılavuzu bahçe ile birlikte gönderilir.

299 TL + Kdv ( Bu bahçemiz özel kuryelerimizle sadece İstanbul içinde gönderilmektdir. )

*Zemindeki bitki doğaldır ancak canlı değildir. Sulama ve bakım ihtiyacı yoktur. Maruz kaldığı nem ve güneş ışığı miktarına bağlı olarak zamanla renk, doku ve hacmini kaybeder. Bakım bilgileri ve tüm sorular için tıklayınız.
* Minyatür tabela üzerinde istenilen metin ya da grafik kullanılabilmektedir.