fbpx
Minyatur Bahce - Kurumsal Hediye

YENİ İŞ / OFİS MİNYATÜR BAHÇELERİ

Yeni bir iş,  terfi kutlaması, tatil dönüşü moral ya da sadece güzel bir hafta dileği için…

Minik kalemler, laptoplar, kişisel asistanlarla ofis konseptinde kurumsal hayatın stresini azaltacak minik mutluluklar Paspas’ın Bahçelerinde.

Meslek Temalı Minyatürler

Bankacılar, mühendisler, mimarlar ve daha pekçok meslek temalı özel aksesuarı seçtiğiniz teraryum modeline sipariş adımında ekleyebilirsiniz.

Nova Serisi

Luna Serisi

Ofis Konseptli Hediyelerimiz Neden Çok Özel ?

El emeği ile üretilen şeyler daima özeldir. Biz, iş ve ofis temalı hediyelerimizi hazırlarken her birini özel olarak tasarladığımız, tek tek elde üretilen aksesuarlar kullanmaktayız. Tasarımlarımızın Türk Marka ve Patent Kurumu tarafından 2007 ve 2011 yıllarında tescil işlemi yapılmıştır.

Minyatür bahçe ve teraryumlarımızda özenle seçtiğimiz sukulent, bonsai ve orkide gibi canlı bitkiler kullanmakta ve Türkiye’nin önde gelen üreticileri ile işbirliği yapmaktayız.

Eşsiz Aksesuarlar

Canlı teraryum ve minyatür bahçelerimizde tamamı el yapımı minyatür laptoplar, kahve fincanları, kalemlikler, kitaplar gibi çalışma hayatının vazgeçilmezlerini eşsiz minyatür akseuarlara dönüştürmekteyiz.  O’nu iş stresinden uzaklaştırıp gülümsetecek minik bahçelerimizin büyük bir bölümünü özel hediye kutularında Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktayız.

Kişiye Özel Tasarımlar

Tüm bahçelerimizi isme özel bahçe tabelaları ve masa isimlikleri kullanarak tam da armağan ettiğiniz kişi için kişiselleştiriyoruz. Mevcut tasarımlarınıza ilave edeceğiniz minik extra aksesuarlarla da tam olarak O’na özgü hediyeler tasarlıyoruz.

AQUILA SERİSİ

AQUARIUS SERİSİ

CARMONA SERİSİ

CRESSIDA SERİSİ

CREOLA SERİSİ

ORION SERİSİ

OPHELIA SERİSİ

0