fbpx
Paspasın Bahçeleri - Doktor Hediyesi Minyatür Bahçe

Doktor Hediyeleri Minyatür Bahçe ve Teraryumlar

Dünyaca Ünlü Tasarımlar

Paspas’ın Bahçeleri 2007 yılından beri doktorlar, diş hekimleri ve sağlık çalışanları için özel hediyeler tasarlamaktadır. Türkiye’nin canlı minyatür bahçeler için kurulan ilk web sitesidir. Tasarımlarmız başta The New York Times olmak üzere sayısız yerli ve yabancı yayına konu olmuştur.

Eşsiz Doktor Hediyeleri

Canlı bitkilerle, el yapımı ahşap mobilyalar ve el yapımı eşsiz minik aksesuarla hazırladığımız minyatür bahçelerimizi özel hediye kutularında kuryelerimiz ile İstanbul’un ve kargo ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz.

Tıp Bayramı Hediyeleri

14 Mart Tıp bayramı hediyeleri için Paspas’ın Bahçeleri olarak benzersiz kişiye özel armağan alternatifleri sunmaktayız. Kurumsal siparişlerinizde özel fiyat avantajlarından yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin : paspasinbahceleri@gmail.com

Nasıl Hazırlıyoruz ?

2007 yılından beri doktorlar ve sağlık çalışanları için kişiye özel hediye teraryum ve minyatür bahçeler hazırlamaktayız. Hediye tasarımlarımızda sukulent, bonsai, orkide gibi canlı bitkleri eşsiz el yapımı aksesuarlarımızla biraraya getirmekteyiz.

Minyatür Tıp Kitabı Vademecum Figürü

Türk Marka ve Patent Kurumu tarafından tescil edilen tasarımlarımızı Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz.

Minyatur Bahce - Tip Bayrami - Kitap (2)

Eşsiz aksesuarlar

Canlı teraryum ve minyatür bahçelerimizde tamamı el yapımı minyatür tıp kitapları, stetoskoplar, ilaçlar gibi eşsiz akseuarlar kullanmaktayız. Tıp bayramı hediyeleri için eşsiz alternatifler sunan teraryum ve minyatür bahçelerimizi Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktayız.

Minyatur Bahce - Tip bayrami - Medium (5)

Kişiye Özel Tasarımlar

Tüm bahçelerimizi tıp sembollü bahçe tabelaları ve masa isimlikleri kullanarak tam olarak doktorunuz için kişiselleştiriyoruz. Doktorunuz, diş hekimiziniz ya da bir sağlık çalışanı için tam olarak O’na özgü hediyeler tasarlıyoruz.

The Ring Serisi

Beyaz Seri

Siyah Seri

Bambu Serisi

Beyaz Large Seri

Teraryum Bahçeler

XL Bahçeler

0