fbpx
Paspasın Bahçeleri - Doktor Hediyesi Minyatür Bahçe

Doktor Hediyeleri

Bir doktora çiçek göndermekten fazlasını arıyorsanız doktor hediyeleri olarak tasarladığımız dünyaca ünlü minyatür bahçe ve teraryumlarımızla tanışın! Tasarımlarımızla 2007’den beri doktora hediye, diş hekimine hediye, hemşireye hediye ya da eczacıya hediye arayışında olanlar için benzersiz alternatifler sunmaktayız.

Doktor Hediyeleri Teraryumlar

Doktora çiçek göndermenin çok ötesinde…  Canlı bitkiler, el yapımı özel tıp aksesuarları ve kişiye özel detaylarla minyatür bahçe ve teraryumlarımızı özel hediye kutularında İstanbul ve Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz.

Dünyaca Ünlü Tasarımlar

Paspas’ın Bahçeleri tasarımları başta The New York Times olmak üzere sayısız yerli ve yabancı yayına konu olmuştur. 2007’den beri doktor hediyeleri ve tüm sağlık çalışanları için özel armağan arayışında olanlar tarafından tercih edilmektedir.

Tıp Bayramı Hediyeleri

14 Mart Tıp bayramı hediyeleri için Paspas’ın Bahçeleri olarak benzersiz kişiye özel tasarımlar sunmaktayız. Tıp bayramı hediyeleri için kurumsal siparişlerinize özel avantajlarından yararlanmak için lütfen bize ulaşın.

LUNA SERİSİ

NOVA SERİSİ

Doktor Hediyelerimiz Neden Özel ?

El emeği ile üretilen şeyler daima özeldir. Biz, doktor hediyeleri hazırlarken her birini özel olarak tasarladığımız ve tek tek elde üretilen aksesuarlar kullanmaktayız. Tasarımlarımızın Türk Marka ve Patent Kurumu tarafından 2007 ve 2011 yıllarında tescil işlemi yapılmıştır.

Minyatür Tıp Kitabı Vademecum Figürü

Minyatür bahçe ve teraryumlarımızda özenle seçtiğimiz sukulent, bonsai ve orkide gibi canlı bitkiler kullanmakta ve Türkiye’nin önde gelen üreticileri ile işbirliği yapmaktayız.

Minyatur Bahce - Tip Bayrami - Kitap (2)

Eşsiz aksesuarlar

Canlı teraryum ve minyatür bahçelerimizde tamamı el yapımı minyatür tıp kitapları, stetoskoplar, ilaçlar gibi eşsiz akseuarlar kullanmaktayız. Tıp bayramı hediyeleri için eşsiz alternatifler sunan ürünlerimizi özel hediye kutularında Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktayız.

Minyatur Bahce - Tip bayrami - Medium (5)

Kişiye Özel Tasarımlar

Tüm bahçelerimizi tıp sembollü bahçe tabelaları ve masa isimlikleri kullanarak tam olarak doktorunuz için kişiselleştiriyoruz. Doktorunuz, diş hekimiziniz ya da bir sağlık çalışanı için tam olarak O’na özgü hediyeler tasarlıyoruz.

Ring Serisi

Carmona Serisi

Chamaedorea Serisi

Creola Serisi

Cressida Serisi

Bamboo Serisi

SOLANA SERİSİ

Aquilla Serisi

Orion Serisi

XL Bahçeler

0