fbpx
Paspasın Bahçeleri - Doktor Hediyesi Minyatür Bahçe

Doktor Hediyeleri

Doktor Hediyeleri Teraryumlar

Doktor hediyeleri olarak tasarladığımız dünyaca ünlü minyatür bahçe ve teraryumlarımızla tanışın! El yapımı ve kişiye özel eşsiz tıp figürleriyle doktora çiçek göndermenin çok ötesinde…

Dünyaca Ünlü Tasarımlar

Tasarımlarımız başta The New York Times olmak üzere, Maison Francaise, GQ, Cosmopolitan gibi sayısız yerli ve yabancı yayına konu olmuştur.

Aynı Gün Teslimat & Kargo

Tüm doktor teraryumlarımızı İstanbul’da aynı gün kuryelerimizle teslim ediyor ya da tüm Türkiye için kargoya veriyoruz. 14 Mart Tıp bayramı hediyeleri kurumsal siparişler için lütfen bize ulaşın.

Doktor, diş hekimi, eczacı teraryum figürleri

El yapımı ve eşsiz ! Sitemizde beğendiğiniz herhangi bir modele, siparişinizi oluştururken tıp temalı figürlerimizden ekleyebilir ve benzersiz bir sağlık çalışanı hediyesine dönüştürebilirsiniz.

Eşsiz minyatür heykeller

Her biri el yapımı eşsiz bir minyatür heykel. Sitemizde beğendiğiniz herhangi bir modele, siparişinizi oluştururken kadın ya da erkek doktor / eczacı figürlerimizden birini ekleyebilirsiniz.

LUNA SERİSİ

NOVA SERİSİ

Doktor Hediyelerimiz Neden Özel ?

El emeği ile üretilen şeyler daima özeldir. Biz, doktor hediyeleri hazırlarken her birini özel olarak tasarladığımız ve tek tek elde üretilen aksesuarlar kullanmaktayız. Tasarımlarımızın Türk Marka ve Patent Kurumu tarafından 2007 ve 2011 yıllarında tescil işlemi yapılmıştır.

Minyatür Tıp Kitabı Vademecum Figürü

Minyatür bahçe ve teraryumlarımızda özenle seçtiğimiz sukulent, bonsai ve orkide gibi canlı bitkiler kullanmakta ve Türkiye’nin önde gelen üreticileri ile işbirliği yapmaktayız.

Minyatur Bahce - Tip Bayrami - Kitap (2)

Eşsiz aksesuarlar

Canlı teraryum ve minyatür bahçelerimizde tamamı el yapımı minyatür tıp kitapları, stetoskoplar, ilaçlar gibi eşsiz akseuarlar kullanmaktayız. Tıp bayramı hediyeleri için eşsiz alternatifler sunan ürünlerimizi özel hediye kutularında Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktayız.

Minyatur Bahce - Tip bayrami - Medium (5)

Kişiye Özel Tasarımlar

Tüm bahçelerimizi tıp sembollü bahçe tabelaları ve masa isimlikleri kullanarak tam olarak doktorunuz için kişiselleştiriyoruz. Doktorunuz, diş hekimiziniz ya da bir sağlık çalışanı için tam olarak O’na özgü hediyeler tasarlıyoruz.

Aquilla Serisi

Ring Serisi

Carmona Serisi

Chamaedorea Serisi

Creola Serisi

Cressida Serisi

SOLANA SERİSİ

Orion Serisi

Riviera Serisi

Phalaenopsis Serisi

0