SUKULENT TERARYUM & MİNYATÜR BAHÇE

DÜNYACA ÜNLÜ

Paspas’ın Bahçeleri 2007’den beri dünyaca ünlü bonsai ve sukulent minyatür bahçe ve teraryumları tasarlamaktadır. Tasarımlarımız Türk Marka ve Patent Kurumu tarafından tescil edilmiş, sayısız yerli ve yabancı yayına konu olmuştur. The New York Times ‘ın haberi için lütfen tıklayın.

EŞSİZ SUKULENT TÜRLERİ

Sukulent bakımı kolay, çok dayanıklı ve özel bir bitki türü. Biz muhteşem formları, eşsiz güzellikteki türleri ile sukulent lere hayranız. Ve bu eşsiz bitkileri, el yapımı minyatür figürlerimizle bir araya getirerek canlı bahçeler tasarlamayı çok seviyoruz.

TÜRKİYE'NİN HER NOKTASINA

Siz de sevdiklerinize büyülü minik bir dünya hediye etmek isterseniz tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Sukulent teraryum ve sukulent minyatür bahçelerimizi Türkiye’nin her noktası için online sipariş edebilirsiniz.

SUKULENT BAHÇELERİMİZİ NASIL HAZIRLIYORUZ ?

Sukulent bahçelerimizde, canlı bitkileri ve özenle tek tek elde hazırladığımız eşsiz Paspas’ın Bahçeleri minyatür aksesuarlarını kullanıyoruz. Sukulent çeşitleri arasında genellikle Haworthia türünü tercih etmekteyiz. Ve sukulentlerimizi Türkiye’nin en yetkin üreticileri ile birlikte çalışarak temin etmekteyiz. Tüm sukulent teraryum ve minyatür bahçelerimizde canlı bitkileri, ahşap minyatür mobilya ve akseuarları mimarlık formasyonumuzla doğru ölçek ilişkisini gözeterek bir araya getiriyoruz.

 

EŞSİZ MİNYATÜR FİGÜRLER

Sukulent bahçelerimizde, her biri tek tek elde hazırlanan özel aksesuarlar kullanıyor ve Türkiye’nin polimer kil malzemeyi en yetkin kullanan sanatçıları ile iş birliği yapıyoruz. Bazen aylarca süren tasarım ve prototip çalışmaları sonucunda elde ettiğimiz insan ve obje figürlerini tasarımlarımızda kullanıyoruz.

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

Sukulent bahçelerimizdeki ahşap mobilyaların tamamını, aksesuarlarımızın ise çok büyük bölümünü tek tek elde hazılıyoruz. Bazen doğal minyatür çiçekleri, bazen de polimer kilden ustalıkla şekillendirilen minyatür aksesuarları kullanıyoruz.